in

Обігнали Tesla: Volkswagen вдалося зменшити час заряджання електромобілів

Час заряджання електромобілів німецької марки зменшиться на 9 хвилин.

На початку 2022 року концерн Volkswagen випустить оновлення програмного забезпечення для електромобілів ID.3 та ID.4, після встановлення якого вони зможуть заряджатися від пристроїв потужністю 170 кВт. Також підтримку потужнішої зарядки отримає крос-купе ID.5.

Першими планують «прискорити» найдорожчі комплектації моделей. Пізніше до них приєднаються Skoda Enyaq, Audi Q4 e-tron та Cupra Born. Для них вже готують аналогічне оновлення ПЗ. Встановлювати його обіцяють «по повітрю».

Цікаво, що сам Volkswagen обіцяти користувачам підтримку 170 кВт не поспішає. Заявлені виробником цифри скромніші – 135 кВт для ID.3 і ID.4 та 150 кВт для ID.5 GTX. Хоча, за неофіційними даними, під час внутрішніх випробувань ID.3 і ID.4 продемонстрували здатність «перетравлювати» понад 170 кВт.

За інформацією видання Mobility.talk, після оновлення електромобілі Volkswagen із найпотужнішою батареєю на 77 кВт•год заряджатимуться від 5 до 80 % ємності на 9 хвилин швидше, ніж зараз.

Також ID-родині обіцяно підтримку двосторонньої зарядки, але це вже з наступними оновленнями. Почати планують із топових версій. Це дозволить за потреби підключати до тягової батареї електромобіля побутові прилади або заряджати інший електромобіль.

Як повідомляється, у розробці оновлень програмного забезпечення для електромобілів Volkswagen візьме участь Ford, який планує використовувати платформи німецького концерну для деяких своїх моделей.

Як раніше повідомляв Autogeek, Volkswagen буде самостійно забезпечувати себе акумуляторами для електромобілів.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Uber протягом декількох років повністю переведе свій автопарк в Лондоні на електротягу

Конкурент Tesla: Rivian почав поставки свого електропозашляховика R1S