in

Новий рекорд: BYD заробив понад $4 млрд на продажах електромобілів

Після рекордного року продажів електромобілів BYD очікує отримати щонайменше 4 мільярди доларів чистого прибутку. Автовиробник за результатами минулого року прогнозує зростання прибутку щонайменше на 75% від 2022 року.

Минулого року компанія BYD продала майже 1,6 мільйона електромобілів, що на 73% більше порівняно з 911 000 екземплярами, проданими у 2022 році. За останні три місяці цього року китайський автовиробник випередив Tesla та став найбільшим у світі виробником електромобілів.

Компанія опублікувала приблизні фінансові результати за 2023 рік, вказуючи на те, що чистий прибуток становить від 4 до 4,4 мільярдів доларів. Це означатиме зростання від 75% до майже 87% у порівнянні з 2022 роком, оскільки впровадження електромобілів.

Після домінування на внутрішньому ринку, BYD швидко захоплює експортні ринки. Так, компанія вже є лідером на таких ринках як Таїланд, Бразилія та Колумбія.

Незважаючи на те, що BYD зарекомендував себе як виробник недорогих електромобілів, він виходить у нові сегменти. Минулого року компанія представила преміальний суббренд Yangwang.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, суббренд BYD представив розкішний електричний седан.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Стане конкурентом Volkswagen ID.4: BYD вивів на європейський ринок електричний кросовер Seal U

Для майбутнього “Дакару”: унікальне багі Dacia Sandrider перевели на синтетичне паливо