in ,

Нові подробиці: Apple Car буде безпілотною капсулою без можливості керування водієм

Серійне виробництво першого електромобіля Apple почнеться у 2024 році на заводі Kia у Джорджії, США.

Перший електромобіль Apple, відомий як Apple Car, буде повністю автономним електромобілем без водія, орієнтованим на «останню милю». Про це повідомив CNBC з посиланням на джерела, знайомі з планами компанії.

Передбачається, що, як мінімум, на початковому етапі автомобілі Apple будуть використовуватися в якості роботаксі у службах доставки продуктів. Це може привести до прямої конкуренції між технологічним гігантом та Tesla, яка також впроваджує функції автономного водіння у своїх автомобілях.

Нещодавно на зустрічі з інвесторами генеральний директор Tesla Ілон Маск сказав, що перетворення електромобілів Tesla на безпілотну робототехніку може допомогти виправдати оцінку компанії, зокрема, отримувати більш високі прибутки з кожного автомобіля за рахунок збільшення робочого дня.

Ще однією причиною протистояння між компанія стали кадри. У 2018 році до Apple перейшов Дуг Філд (Doug Field), який на той момент обіймав посаду старшого віце-президента Tesla з технічних питань. Виходець з Tesla й нинішній старший технічний директор групи спеціальних проектів Apple Міхаель Швейкутч (Michael Schwekutsch).

За оцінками аналітиків американського фінансового конгломерату Morgan Stanley, випуск власного автомобіля стане для Apple «перепусткою» на глобальний ринок автомобілів та мобільності, який оцінюється у 10 трильйонів доларів. Для порівняння, ринок смартфонів, близько третини якого займає Apple, оцінюється у 500 мільярдів доларів на рік. Таким чином, всього 2% автомобільного ринку повністю покриють iPhone-бізнес Apple.

Як раніше повідомляв Autogeek, Hyundai та Apple ведуть переговори про спільне виробництво електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Amazon почала тестувати електричні фургони Rivian для доставки у Лос-Анджелесі

На Gigafactory 1 в Неваді почнуть виробляти новий тип батарей для Tesla