in

NIO готує окремий бренд електромобілів, що створюватиме машини для родин: коли з’являться

Через кілька днів після витоку шпигунських зображень, які розкрили нову номенклатуру електромобілів NIO, у компанії підтвердили, що її майбутній суббренд буде називатися Onvo, що розроблятиме електромобілі для родин.

У той час як NIO продовжує розширювати свою модельну лінійку розкішних авто і будувати станції заміни акумуляторів, він одночасно працює над розробкою та впровадженням не одного, а двох нових суто електричних суббрендів, спрямованих на різні сегменти клієнтів.

До недавнього часу NIO мав плани на розвиток двох суббрендів під внутрішніми назвами Alps і Firefly. Очікується, що доступні електромобілі під назвою Firely будуть запущені у Китаї та Європі вже у 2025 році. Авто під маркою Alps також вийдуть на ринки ЄС, але дещо раніше. Під час звіту NIO за четвертий квартал 2023 року генеральний директор компанії Вільям Лі підтвердив, що новий бренд Alps буде запущено у другому кварталі 2024 року.

Згідно з даними CnEVPost, у NIO підтвердили, що новий бренд Alps офіційно називатиметься Onvo. Генеральний директор також пояснив, що новий бренд Onvo створюватиме масові авто для родин. Зазначається, що Onvo пропонуватиме електромобілі в ціновому діапазоні 27 800-41 700 доларів.

Нарешті, Лі підтвердив, що новий суббренд від NIO буде офіційно запущений у другому кварталі 2024 року, а перші поставки машин нової марки розпочнуться до кінця року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, китайська Nio розглядає можливість використання звичайних автосалонів у Європі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За 20 000 євро: Volkswagen анонсував новий бюджетний електромобіль

Skoda розкрила свій найдешевший електричний кросовер Epiq: опубліковано перші зображення