in

Німці відмовляються від електрофургонів Ford: Deutsche Post закриває проект StreetScooter

Deutsche Post вирішила закрити проект StreetScooter, над яким і співробітництві з Ford працювала близько двох років.

В компанії вирішили, що дуже багато втрачають на випуску таких електричних фургонів. Зокрема, тільки за минулий рік сума збитків склала не менше 100 000 000 євро.

Електричний фургон, який планували виготовляти в рамках проекту StreetScooter, розробили студенти. В компанії планували замінити електромобілями паливні автівки від Daimler і VW. Саме тому німці вирішили виготовляти їх самі, а в майбутньому і продавати машини.

Однак практично з самого початку Deutsche Post зіткнулась з проблемами і спробувала продати виробництво. Це зробити не вийшло, тому на правах партнера в проект зайшов Ford. Саме американці запропонували виготовлювати електрофургони на шасі від Transit.

Наступним кроком мало стати безпосереднє виробництво. Його планували організувати в Китаї на потужностях Chery Holding Group. Однак цього не сталось і тепер Deutsche Post потрібно розраховуватись з екс-партнерами через закриття проекту.

На сьогоднішній день компанія зібрала вже 11 000 електричних фургонів. Однак на цьому проекті вона, за різними оцінками, в цілому втратить від 300 000 000 до 400 000 000 євро.

Як раніше повідомляв Autogeek, Ford розробив новий електричний мікроавтобус Transit Smart Energy Concept. Особливістю новинки є її система зовнішнього освітлення, яке дозволяє пасажирам відчувати себе тепліше або прохолодніше без зміни температури в автомобілі.

По матеріалах: electrive.com.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

ТОП-8 пікапів на батареях, які побачать світ найближчим часом

EcoDrive EXPO-2020: в Києві відбудеться виставка електротранспорту і екоінновацій