in

Не без електрифікації: Infiniti представила концепцію флагманського позашляховика QX Monograph

Компанія Infiniti представила концепт-кар QX Monograph. Новинка дає нам чітке уявлення про те, як виглядатиме наступний флагманський позашляховик QX80.

Незважаючи на те, що новинка отримала окремі ряд екстравагантних дизайнерських рішень, загалом машина фактично готова до серійного виробництва. Старший операційний директор бренду Боб Велбі розповів ще у лютому про те, що компанія готує новий флагманський позашляховик, що отримає гібридну силову установку.

Можна з упевненістю припустити, що багато зі стильових рішень, представлених або вдосконалених у цій концепції, з часом з’являться і в інших серійних моделях Infiniti.

Концепт QX Monograph вперше демонструє публіці оновлений логотип Infiniti. Він має тривимірний ефект та підсвічений білим кольором. Логотип з’являється в оточенні густої вертикальної решітки радіатора, що натхненна бамбуковим лісом.

Окрім передньої та задньої оптики на всю ширину машини, а також масивних коліс, автомобіль вирізняється фарбою, що може змінювати напівтони. Вона покликана вловлювати багато відтінків, які можна побачити під час заходу сонця. На авто також встановлений панорамний дах з малюнком “складок кімоно”, що пропускають природне світло у салон.

Ми підозрюємо, що дах серійного автомобіля буде спрощено, а така багатовимірна фарба, швидше за все, буде доступна лише за спеціальним замовленням. Але в іншому концепт-кар виглядає передвісником наступного QX80. На жаль, автовиробник нічого не повідомив про силову установку новинки, окрім того, що вона матиме певний рівень електрифікації.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, в Україні стартували продажі Nissan Qashqai з м’яким гібридом MHEV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

1100 “сил” та менше 2 секунд до “сотні”: Mullen анонсував екстремальний електричний кросовер

Вперше на електромобілі: король дрифту Кеїчі Цучия покаже майстер-клас на Hyundai Ioniq 5 N