in

Надія є: Toyota відкрила у США новий центр впровадження водневих технологій

Toyota каже, що її новий науковий центр H2HQ стимулюватиме водневі ініціативи в США, а також допоможе локалізувати технології та продукти, пов’язані з воднем. Мова йде про використання паливних елементів у легкових та вантажних авто, а також стаціонарне виробництво енергії на паливних елементах і портові транспортні засоби. За основу нової установи послужив каліфорнійський науковий центр японського автовиробника.

“Перейменування цього об’єкта на водневу штаб-квартиру в Північній Америці символізує наше лідерство в розробці паливних елементів, створюючи реальні продукти, які допомагають зменшити викиди вуглецю”, – заявивив президент і генеральний директор Toyota Motor North America Тед Огава.

Центр досліджень і розробок Лос-Анджелеса відіграв значну роль у запуску легкого транспортного засобу Mirai на паливних елементах у 2015 році. Центр також має найбільший динамометр Toyota на 1,2 МВт, має масштабований випробувальний стенд для стаціонарних застосувань, а також уже має водневу заправну станцію.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTОGEEK, Toyota випустила 300-мільйонний автомобіль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Мільярд на звільнення: Volkswagen Group планує скоротити персонал у Німеччині, щоб конкурувати з Китаєм

Tesla розробляє власний автомобільний голосовий асистент