in

На що жалілися українські користувачі Waze частіше за все: статистика від Укравтодору

Укравтодор відзначив успішність роботи проекту, який був запущений у співробітництві з дорожньо-навігаційним застосунком Waze.

В його рамках всього за півтора місяці надійшло більше 54 000 звернень від громадян.

“10 грудня минулого року Укравтодор разом з дорожньо-навігаційним застосунком Waze запустили спільний проєкт з обміну інформацією. У такий спосіб учасники дорожнього руху отримали зручний канал для звернень про ями на дорогах, ДТП, дорожні роботи, погодні умови тощо, а Укравтодор — новий нструмент для збору інформації, аналітики й швидкого реагування на запити. Наразі дорожники вже отримали більше 54 000 звернень”, – зазначили в держагентстві.

Ця система працює наступним чином. Спочатку Waze за допомогою боту збирає всі звернення в єдину базу й автоматично фільтрує спам.

Всі дані йдуть вже з точними координатами, фотографіями та коментарями водіїв.

Далі зібрану інформацію передають відповідним дорожнім службам на місцях і власне вони реагують на них та вирішують наявні проблеми.

Керівник Укравтодору Олександр Кубраков заявив, що співпраця з Waze це лиш перший крок. Далі ж держагентство планує створити єдину систему моніторингу і управління дорожнім рухом.

” У наших пріоритетах — зробити комунікацію з учасниками дорожнього руху максимально швидкою та комфортною. Тому ми переймаємо успішний досвід і налагоджуємо співпрацю з ключовими інноваційними компаніями. Приймати скарги за допомогою вже існуючих систем — лише перший крок. У найближчих планах — впровадження єдиної системи моніторингу й управління дорожнім рухом”, – сказав він.

Загалом Укравтодор отримав 54 067 звернень громадян. З них:

  • 24 646 – повідомлення про ями на дорогах;
  • 13 302 – повідомлення про дорожні роботи, перекриття руху, непрацюючі світлофори, відсутність відповідних дорожніх знаків;
  • 11 528 – повідомлення про дорожньо-транспортні пригоди;
  • 3 627 – повідомлення про складні погодні умови або їх наслідки;
  • 964 – так звані SOS-повідомлення, до яких входить інформаціях про збитих на дорозі тварин, розряджений акумулятор автівки та інше.  

Як раніше повідомляв Autogeek, розробники навігатора Waze запропонували користувачам нову фішку програми. Водії отримали можливість залишити позначку “Поліція з радаром”.

По матеріалах: ukravtodor.gov.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Історичний максимум: акції Tesla стрімко дорожчають й вже перевищили позначку $900 за одиницю

500 км в подарунок: власникам електромобілів пропонують приємний бонус за умови придбання домашньої зарядної станції