in ,

Навігатор Waze інтегрували в усі автомобілі Volvo із вбудованим Google

Компанія Volvo Cars інтегрувала навігаційний застосунок Waze у всі Volvo із вбудованим Google. Використовувати Waze можуть водії у всьому світі. 

Власники з легкістю у режимі реального часу відстежуватимуть ситуацію на дорозі.   Waze сповіщатиме про затори, перешкоди попереду чи навіть погіршення погодних умов. Користуватися функціоналом Waze можна одразу після завантаження застосунку через Google Play у автомобіль Volvo. Налаштовується застосунок один раз – а після активується лише одним дотиком. Він працюватиме незалежно від того, хто керує авто, і який мобільний пристрій використовується. 

Автомобільний застосунок Waze полегшить повсякденну подорож та зменшить відволікання, пов’язані із використанням смартфону. Доступні усі функції мобільної версії застосунку.

Відображатиметься Waze на центральному дисплеї інформаційно-розважальної системи Volvo Cars. Інтерфейс власники оберуть самостійно, персоналізувавши свій Volvo. А це – комфортний перегляд прокладених маршрутів завдяки більшій і яскравішій області відображення на рівні очей. 

«Volvo Cars прагне надати власникам ще більше можливостей персоналізувати свій автомобіль, — сказав Ерік Северінсон, керівник нових автомобільних програм і операційної стратегії. — Співпраця із такими технологічними компаніями як Google і Waze, а також розробка власного програмного забезпечення, дозволяють Volvo Cars постійно покращувати досвід користування Volvo».

Waze, як і автомобільну інформаційно-розважальну систему, розробляли та тестували віртуально. Це стало можливим завдяки емулятору Android – він доступний на порталі розробників Volvo Cars. Подвійне тестування ще перед запуском застосунку сприяло високопродуктивній взаємодії команди із користувачами.

«Партнерство з Volvo Cars дозволить власникам у всьому світі отримати доступ до інноваційної навігації Waze у режимі реального часу, — переконаний Арон Ді Кастро, директор із маркетингу і партнерства Waze. — Маршрути і сповіщення про дорожній рух відображатимуться через інформаційно-розважальну систему автомобіля. Без потреби підключення телефону це забезпечить спрощене і бездоганне керування». 

Нагадаємо, раніше AUTOGEEK повідомляв про те, що Waze допоможе власникам електромобілів діставатися місць зарядки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Skoda готує шість повністю електричних моделей до 2026 року

Представлений останній Mercedes-Benz E-Class із двигуном внутрішнього згоряння (фото)