in

На брутальний електропікап Tesla Cybertruck надійшло більше 200 тисяч передзамовлень

Голова Tesla Ілон Маск похвалився, що всього за декілька днів після презентації електричного пікапа Cybertruck на нього оформлено 200 000 замовлень.

Таку цифру засновник компанії озвучив в своєму Twitter в ніч на понеділок, 25 листопада, тобто всього через три дні після показу автівки на заході, організованому на його заводі Space X.

При цьому за перший день новий електромобіль компанії замовили 146 000 разів. На той момент розбивка по бронюваннях варіацій пікапа виглядала наступним чином:

  • Tesla Cybertruck RWD – 24 820 резервів;
  • Tesla Cybertruck Dual Motor AWD: 61 320 резервів;
  • Tesla Cybertruck Tri Motor AWD: 59 860 резервів.

Як бачимо, клієнти Tesla віддають перевагу сильнішим варіаціям, не дивлячись навіть на те, що вихід на ринок трьохмоторного пікапа очікується аж через два роки.

Така кількість бронювань трішки не дотягнула до показника Model Y. Тоді за один день оформили резерв на 180 000 електромобілів.

Однак буквально за дві доби кількість заброньованих автівок перевалила за 200 000 штук.

Оформити замовлення на футуристичний пікап Ілона Маска виявилось дуже просто. Це можна зробити на офіційному сайті компанії. На відміну від інших моделей Tesla для бронювання Cybertruck потрібно внести суму всього в 100 доларів. Ці гроші обіцяють повернути у випадку відмови клієнта від покупки автівки.

В компанії задоволені такою кількістю бронювань, але очікують що багато з них анулюють, коли діло дійде до безпосередньої покупки, адже дуже багато людей резервують автівку тільки з цікавості.

Як раніше повідомляв Autogeek, Ілон Маск 21 листопада презентував перший електричний пікап Tesla Cybertruck і відразу ж дав гостям можливість проїхатись на ньому. Маршрут був доволі короткий і пролягав по території заводу Space X, де і відбувався захід.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електропікап Tesla Cybertruck не зможе плавати, як амфібія Lotus S1 Esprit: що не так з дітищем Маска

Видовище на мільйон: Електричний пікап Tesla Cybertruck виграв “перетягування” у паливного Ford F-150