in

Michelin розробить спеціальні шини нового покоління для електромобілів Hyundai

Hyundai Motor Group оголосив про угоду з Michelin, яка передбачає розробку шин нового покоління, оптимізованих для майбутніх електромобілів Hyundai Group преміум-класу.

Угода є продовженням п’ятирічного партнерства, підписаного в листопаді 2017 року для розробки ексклюзивної шини для Hyundai Ioniq 5. 

Michelin вже має досвід роботи з вимогами для електромобілів: на сезон 2021 року французька компанія запустила літню шину e.Primacy, оптимізовану для електромобілів.

Спочатку угода з Hyundai розрахована на три роки. Південнокорейська компанія говорить про створення екологічно чистих шин зі збільшеним використанням екологічно чистих матеріалів (20 замість 50 відсотків). Властивості шин мають бути оптимізовані для електромобілів нового покоління, а також сприятимуть «подальшому розвитку технології автономного водіння» за допомогою системи моніторингу шин у режимі реального часу.

Специфічні властивості таких шин стосуються комфорту водіння. Зокрема, шини мають «зменшувати шум, який створюється електромобілем на високих швидкостях». 

Віце-президент Hyundai Бонг Су Кім покладає великі надії на співпрацю, обіцяючи «справжні інновації в технології шин».

«Повністю використовуючи наші технології мобільності та досвід Michelin у шинах, ми впевнені, що зможемо досягти проривних інновацій у продуктивності шин і створити синергію в цій органічній співпраці», – зазначив Бонг Су Кім.

«Співпраця між Hyundai Motor Group та Michelin протягом останніх п’яти років сприяла успішному запуску Hyundai IONIQ 5, – сказав Жорж Леві, виконавчий віце-президент Michelin. – Ми раді повідомити, що відносини були продовжені ще на три роки для спільної роботи над новими технологіями на користь безпечнішої та чистішої мобільності».

Як раніше повідомляв Autogeek, Volvo встановлюватиме власні шини Recharge на свої електромобілі.

За матеріалами: electrive.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Porsche відкличе частину електромобілів Taycan через проблеми із сидіннями

Розвиватиме швидкість 320 км/год: Mahindra Racing побудувала електричний болід для участі в перегонах