in

MG4 Electric проти Volkswagen ID.3: два електромобілі порівняли за дизайном та інтерʼєром

Журналісти німецького видання Autobild порівняли два електромобілі, які виробляє китайська корпорація SAIC – MG4 Electric та Volkswagen ID.3. І йдеться не про технічні можливості чи динамічні характеристики, а про дизайн та інтер’єр.

Візуально MG4 Electric виглядає більш спортивним та динамічним, тоді як Volkswagen ID.3 пропорціями нагадує спортивний хетчбек Golf. Габаритна висота ID.3 складає 1570 мм, тоді як його суперник на 70 мм нижчий.

Але саме висота є перевагою німецького електромобіля. Завдяки цьому він може запропонувати більш зручнішу посадку пасажирам заднього ряду, більше місця для колін та простору над головою.

Просторіше у Volkswagen ID.3 й багажне відділеня – 365 літрів у звичайному стані та 1267 літрів при складених спинках задніх сидінь. Тоді як MG4 Electric може запропонувати багажник від 350 до 1165 літрів. Така різниця пояснюється відстанню між осями. У німецького електромобіля вона 2770 мм, а його британського візаві (марка MG належить SAIC Motor) – 2710 мм.

А ось за якістю оформлення інтер’єру MG4 Electric істотно перевершує Volkswagen ID.3. Як зазначили журналісти, всі матеріали, принаймні на дотик, здаються якіснішими та дорогими.

Наприклад, центральна консоль оздоблена рояльним лаком. На ній встановлена поворотна шайба селектора коробки передач. У VW ID.3 передачі перемикаються важелем під кермом (на американський манер).

У салоні Volkswagen ID.3 переважає жорсткий пластик, хоча на тест журналісти взяли не найдешевшу версію Life вартістю 43 995 євро (в Німеччині).

Тоді як базова модифікація, яка знедавна зникла з продажу, коштувала 38 000 євро. Але компанія обіцяє покращити інтер’єр під час оновлення, що очікується навесні цього року.

В Україні офіційно продається тільки електромобіль MG 4. Його вартість у дилера в автосалоні складає приблизно 1 184 453 грн (близько $32 000). В той час, коли Volkswagen ID.3 до України імпортують з Китаю так звані “сірі” дилери. Ці електромобілі коштують приблизно $24 000-$25 000.

Як раніше повідомляв Autogeek, BYD готує новий електричний позашляховик вартістю більше $100 000.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

BYD готує новий електричний позашляховик вартістю більше $100 000

В автомобілі Mercedes додали нову опцію сплати за сервіси відбитком пальця