in

Mercedes-Benz розробив універсальну електромобільну зарядку для всіх типів розеток

За допомогою нового зарядного пристрою електромобілі та плагін-гібриди Mercedes-Benz можна заряджати від побутових і промислових розеток, настінних зарядних боксів та громадських колонок.

Універсальність нового зарядного пристрою Flexible Charging System зводиться до набору перехідників, які дозволять підключати електричні та плагін-гібридні автомобілі Mercedes-Benz до будь-яких типів джерел енергії.

Працює система за принципом Plug and Play. До автомобіля вона підключається роз’ємом Type 2, що дозволяє поповнювати батарею струмом потужністю до 22 кВт. Загальна довжина кабелю – 5 метрів, що виключає необхідність знаходження автомобіля у безпосередній близькості від розетки або зарядного терміналу.

Працює Flexible Charging System при температурах від -30 до + 50°C. Зарядник обладнаний захистом від перегріву, здатний автоматично регулювати потужність зарядки в залежності від типу доступної розетки (також це можна зробити вручну), здатний витримувати механічні навантаження до 1100 кг та короткочасне занурення в воду.

У Німеччині Flexible Charging System оцінили у 1225 євро. При необхідності окремо можна докупити перехідники для британських, швейцарських та інших екзотичних типів розеток.

Як раніше повідомляв Autogeek, Mercedes-Benz вже за місяць покаже п’ять нових електричних концептів.

За матеріалами: Daimler

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Спортивний підрозділ Mitsubishi Ralliart відродять, щоб випускати гібридні авто

Hyundai обійшли Toyota на світовому ринку водневих автомобілів