in

Mazda відмовилась від випуску електромобілів у США та пояснила своє рішення

Mazda найближчим часом не планує виробляти електромобілі у США. Новий генеральний директор компанії Масахіро Моро заявив, що японський автовиробник планує відтермінувати до 2028 року локалізацію виробництва електромобілів у Північній Америці. За попередніми планами початок випуску електричних Mazda планували у 2025-2026 роках.

Натомість Mazda зосередиться на експорті електромобілів з Японії в рамках своїх інвестицій в електрифікацію у розмірі 10,6 млрд доларів до 2030 року. Частиною плану є третій етап глобального запуску лінійки електромобілів, який розпочнеться у 2028 році.

Найближчими роками компанія представить кілька нових електромобілів. Вони будуть побудовані на новій спеціальній платформі та будуть представлені у 2025-2027 років. Окрім того, автовиробник готує машину на існуючій архітектурі, що буде здатна працювати з ДВЗ та гібридними силовими агрегатами. Поки тип та розміри новинок тримаються у секреті.

Моро визнав, що компанія не має грошей, щоб інвестувати в новий завод з виробництва електромобілів у Північній Америці. Mazda може мати два заводи в регіоні, але Моро сказав, що вони не думають про випуск електромобілів ні на одному з них найближчим часом.

Сьогодні єдиний електромобіль у лінійці бренду – це компактний кросовер Mazda MX-30 з запасом ходу у 160 км. Тільки час покаже, яку роль доволі стриманий підхід до електрифікації зіграє для Mazda.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, до кінця 2025 року у лінійці Mazda з’являться три нові електромобілі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У Шанхаї зібрали мільйонний кросовер Tesla Model Y і встановили рекорд місяця

Власники пікапів Ford F-150 Lightning незадоволені часом заряджання електромобілів: експеримент