in ,

Master Service Electro: спеціалізований сервіс для електромобілів та гібридів в Україні

Український сервісний бізнес, щоби триматися під час війни, стає більш гнучким та швидким. Відкриваються нові формати та підходи роботи з клієнтами, з’являються нові послуги. Цей шлях адаптації обрав для себе Master Service Electro: спеціалізований сервісний центр для електромобілів та гібридів.

За часи війни до ключового сервісного вектора додалися функції виробництва, винахідництва та продажу. Саме таке поєднання дає можливість утримувати робочі місця, розширювати стек послуг та надавати власникам електромобілів України якісне обслуговування.

Цікаво дослідити шлях, коли автосервіс стає чимось більшим.

Діагностика та ремонт електромобілів і гібридів

З цього боку бізнес залишається вірним основному напрямку. У двох філіалах Master Service Electro — у Харкові та Києві — надаються послуги з діагностики та ремонту електромобілів і гібридів.

Фокус на високовольтні вузли та електрику, системи заряджання, кондиціонування, охолодження, рекуперації, усі складові електромобільності. У ремонтних цехах працюють майстри-електронники, програмувальники, інженери. Хлопців надихають складні кейси, коли від автівки відмовляється більшість СТО, а вони знаходять джерело проблеми та розв’язують надскладні задачі.

Також зараз активно розвивається сервіс електромобілів із Китаю. Таких автівок на ринку України все більше, а СТО з відповідним досвідом майже немає.

Майстри MSE постійно проходять курси з підвищення кваліфікації та мають четверту категорію кваліфікаційної групи з електробезпеки — допуск до високовольтного обладнання у 1000 V. Тож фахівці знають свою справу. 

R&D для галузі електромобілів та гібридів

Цей напрям із початком війни вийшов на збільшену швидкість. У команді Master Service Electro є інженери R&D, які створюють те, чого на ринку України зараз не знайти.

Розроблення окремих запчастин для високовольтних вузлів, наприклад: CAN-мости, високовольтні роз’єми та плати, рішення для збільшення ємності високовольтних батарей, новий софт та мобільні додатки для керування автосистемами тощо.

Спеціалізоване виробництво агрегатів та батарей 

Після R&D проєкт потрапляє до відділу виробництва. Так фахівці Master Service Electro вже налагодили виготовлення CAN-мостів, високовольтних роз’ємів, батарей 40 і 45 кВт для Nissan Leaf, Nissan eNV 200, Kia Soul Electric.

Крім високовольтних батарей для електромобілів хлопці запустили лінію створення зовнішніх акумуляторів та інверторів для побутового використання, для малого бізнесу, для човнів та водного транспорту.

Продаж агрегатів та високовольтних батарей для електромобілів та гібридів

Під час війни складно знайти потрібну запчастину або агрегат швидко та в потрібній якості. Тож менеджери Master Service Electro налаштували прямі контакти із виробниками автоскладових, щоб закрити цю потребу.

Спочатку пошук та продаж запчастин був лише для поточних клієнтів, наразі цей напрям сформувався в самостійний бізнесовий вектор. Тож у наявності є постійна кількість потрібних деталей і агрегатів, літій-іонні та NiFePo4 елементи різного формату для кастомних збірок різних форматів.

Крім складових, у Master Service Electro можна замовити нові високовольтні батареї для Nissan Leaf AZE0 12-17, батареї для гібридів з інших автівок. Та все необхідне для ремонту електромобілів з Китаю. 

Спеціалізований сервіс для електромобілів та гібридів, R&D відділ, власне виробництво високовольтних батарей та акумуляторів, продаж запчастин — такі напрямки заміксував менеджмент Master Service Electro. І кожна зі сфер уже вийшла на сталий темп функціонування.

Контактна інформація

Звертайтеся. Master Service Electro розв’яже будь-які складні проблеми з електромобілями та гібридами, за які інші навіть не беруться.

  • Діагностика та ремонт електромобілів і гібридів
  • Сервіс Tesla
  • Продаж високовольтних батарей та складових 
  • Сервіс електромобілів з Китаю

Харків, вулиця Біологічна 18, 0671606976. 

Київ, вулиця Миколи Грінченка 18, 0733847528

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Фургон Ford E-100 1974 року схрестили з електромобілем Tesla Model 3: що з цього вийшло (фото)

Hyundai може перейти на зарядні порти Tesla, але за однієї умови