in

Майже 600 км за 10 хвилин: CATL представив інноваційну батарею для електромобілів із надшвидкою зарядкою

Китайська компанія CATL представила нову батарею Shenxing Plus EV, яка здатна за 10 хвилин отримати заряд, якого вистачить майже на 600 км пробігу. Розробник стверджує, що нова батарея електромобіля забезпечує запас ходу понад 1000 км.

Відомо, що батарея Shenxing Plus використовує дешевший, вдосконалений літій-залізофосфат для швидшої зарядки. У CATL заявили, що нова батарея електромобіля є першою в світі з надшвидкою зарядкою 4C. Зазначається, що навіть за екстремальних температур до -20°C новий акумулятор забезпечує надшвидку зарядку.

Щоб підвищити щільність енергії, CATL представила свій власний 3D-стільниковий матеріал. Як результат, щільність енергії Shenxing Plus становить 205 Вт*год/кг, що можна порівняти з більшістю традиційних батарей NCM.

Літій-фосфатні батареї, як правило, дешевші, але, як відомо, мають меншу щільність енергії. Нова батарея CATL повинна змінити уявлення про даний тип акумуляторів. У січні CATL заявила, що до середини 2024 року знизить вартість таких батарей за кВт*год на 50%.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, завод CATL дозволить суттєво прискорити виробництво акумуляторів для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Тест-драйв оновленого MG HS: ключові фішки турбованого кросовера

Рекордні інвестиції у $11 млрд: Honda планує різко збільшити випуск електромобілів