in

Китайці довели ефективність електромобілів – доїхали до позначки 5200 метрів на Евересті

Електромобілі Tesla вкотре довели, що думка про неефективність автівок на електротязі не має права на існування.

А сталося це завдяки досягненню електромобілями базового табору на горі Еверест, що сталося вперше.

Власники електромобілів Tesla з Китаю вирішили випробувати свої автівки й вирушили на відстані понад 2000 кілометрів, у спробі доїхати до вже вищезгаданого табору. 

За словами одного з учасників подорожі, не завжди дорога була хорошою, а умови подорожі – комфортними. Так, інколи мандрівники вимушені були спати у своїх автомобілях, через що доводилося тримати включеним клімат-контроль, що розряджало акумулятор.

Також водій Tesla наголосив, що автомобілі з ДВЗ не змогли б подолати цю відстань, адже АЗС на своєму шляху вони майже не зустрічали, а от зарядних станцій, зокрема й фірмових від Tesla, вистачало, щоб проїхати весь шлях без проблем.

Варто зазначити, що сенс поїздки полягав у тому, яку висоту довелося подолати електромобілям, адже табір, до якого вони прибули, знаходиться на висоті 5200 кілометрів.

Як раніше повідомляв Autogeek, Jaguar I-PACE подолав круті схили, звивистий шлях із покриттям зі щебеню та близькі до точки замерзання температури найвищої у Великій Британії дороги з твердим покриттям.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий електромобіль Volkswagen ID. Aero виїхав на дорожні тести – перші фото

Електромобіль Cadillac Celestiq може неприємно здивувати ціною: оприлюднено останній тизер перед прем’єрою