in

Клієнтів не відлякують: моделі BMW з великими “ніздрями” продаються краще, ніж очікувалось

Багато прихильників BMW висловлювали побоювання, що екстремальна мова дизайну бренду – зокрема, різке зростання розміру “ніздрів” решітки радіатора – негативно вплине на продажі. Проте, схоже, що вони не виправдались.

Згідно з останніми даними компанії про продажі в Сполучених Штатах за другий квартал цього року, кожен із автомобілів бренду з надто виразним дизайном радіаторної решітки показав виняткові результати.

У другому кварталі 2023 року відбулося значне зростання продажів у порівнянні з другим кварталом 2022 року для 4-ї серії, 7-ї серії та iX, навіть кросовер XM показав хороші показники, незважаючи на високу стартову ціну в 159 тисяч доларів. Цифри, схоже, підтверджують правильність рішення BMW обрати вектор розвитку фронтальної частини своїх авто на збільшення решітки радіатора.

Так, друге покоління 4-ї серії лише у США розійшлось тиражем в 13 765 одиниць у другому кварталі 2023 року, що на 107,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Для порівняння, у другому кварталі 2023 року порівняно звичайну 3-ю серію купили лише 7665 автомобілістів, що на 24,1% більше, ніж за той самий період минулого року.

Нова BMW 7 серії також шокувала автомобільний світ своєю величезною решіткою радіатора, але великий седан знайшов 2311 покупців у другому кварталі 2023 року, що на 66,1% більше, ніж за той самий період минулого року. BMW не уточнює, скільки з цих продажів припадає на повністю електричний i7.

Продажі електричного кросовера BMW iX зросли ще більше – на цілих 282,5% і сягнули 4135 штук. Нарешті, у другому кварталі 2023 року преміальний XM розійшовся тиражем у 762 одиниці. Цікаво, що у другому кварталі 2023 року на ринку США продажі 2-ї серії, 8-ї серії, X3 та X5 дещо впали. Звичайно, не варто шукати прямі причинно-наслідкові зв’язки між продажами та розміром решітки радіатора, але є достатньо доказів того, що смілива мова дизайну бренду не відлякує клієнтів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, зовнішність електричного седана BMW i5 розсекретили перед офіційним дебютом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Низькі ціни на електромобілі можуть вбити автовиробників, – топ-менеджер Volkswagen

Geely представила гібридний седан Galaxy L6