in

Kia представила лінійку електричних фургонів зі змінними кузовами

На виставці CES 2024 корейський автовиробник офіційно представив три концептуальні електричні фургони під назвами PV1, PV5 і PV7 зі змінними кузовами. Відомо, що першим у серію піде середньорозмірний PV5.

Судячи з представлених фото, новинка буде доступна у різних варіантах кузова, що дозволить клієнтам вибрати більше ніж одну модифікацію.

У Kia кажуть, що гнучке модульне шасі авто матиме фіксовану кабіну, або “зону водія”. За ним буде змінна верхня частина корпусу, або “модуль життя”, який прикріплений до корпусу кількома механічними з’єднаннями та ще кількома електромагнітними точками кріплення. Компанія не вдається в подробиці цієї технології, але вона повинна зробити заміну верхів кузова швидшою та легшою.

Кожен життєвий модуль буде поставлятися як стандартний комплект, і Kia планує запропонувати варіанти кузова Basic, Van, High Roof і Chassis Cab. Як і у випадку з екстер’єром, сидіння та відсіки для речей у змінних модулях також будуть рухомими та знімними, щоб дозволити фургонам швидко перетворити на таксі.

Kia майже нічого не розповіла про PV1 і PV7, але дала зрозуміти, що останній буде найбільшим у модельному ряду електричних фургонів бренду та запропонує “вражаючий запас ходу”. Водночас PV1 буде найменшою моделлю, призначеною переважно для міст.

Щоб зробити транспортні засоби ще кориснішими, Kia планує розробити спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, яке допоможе власникам керувати своїми автопарками. Автомобілі серії PV також використовуватимуть технологію штучного інтелекту, щоб надавати прогнозні пропозиції щодо технічного обслуговування та програму зарядки, адаптовану до потреб кожного клієнта. Очікується, що серійний випуск фургонів розпочнеться у 2025 році.

Нагадаємо, як повідомляв AUTOGEEK, електричний кросовер Kia EV9 випробували морозами Швеції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З вбудованим ChatGPT та фізичними кнопками в салоні: оновлений Volkswagen Golf вперше представили публіці

Tesla різко скоротила кількість динаміків аудіосистеми Model Y: подробиці