in

Більше 6 000 електромобілів Jaguar I-Pace відправлять на сервіс через загоряння батареї

Jaguar відкликає 6 367 електричних кросоверів I-Pace в США після восьми зареєстрованих випадків займання через перегрівання акумулятора. Під відклик потрапили автомобілі, випущені в період з 5 червня 2018 року по 25 травня 2023 року.

Власне розслідування причин займання Jaguar I-Pace інженери концерну розпочали 2 лютого 2022 року. Команда зібрала акумулятори з автомобілів, які зазнали теплового навантаження, що призвело до задимлення та займання. Після власної перевірки Jaguar передав батареї для подальшого аналізу виробнику LG Energy Solution. Точну причину загорянь поки не встановлено. Як повідомили Jaguar, для оцінки додаткових ризиків залучена стороння інжинірингова компанія.

Щоб захистити власників I-Pace від ризиків, починаючи з 21 липня, Jaguar почне встановлювати на клієнтські автомобілі нове програмне забезпечення модуля управління енергією батареї. Оновлення дозволить відстежувати стан акумуляторної батареї та повідомляти водіїв про існування ризику перегріву. Це також обмежить ємність батареї до 75%.

Як раніше повідомляв Autogeek, новому гібриду Jaguar F-Pace додали запасу ходу.

За матеріалами: Carscoops

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Розумний дизайн та інтуїтивні технології: яким буде інтерʼєр електромобіля Volvo EX30

Неабияка популярність: новий електромобіль Nio ES6 збирає по 10 000 замовлень на день