in

Інженери Ford сховали у електромобілях Mustang Mach-E та F-150 Lightning цікаву”пасхалку”: дізнайтесь, як її знайти

Інженер програмного забезпечення компанії Ford Джошуа Мур представив нову “пасхалку”, яка є на всіх електромобілях з інформаційно-розважальною системою SYNC 4A. Хоча система Sync 4A вже деякий час використовується в Mustang Mach-E та Ford F-150 Lightning, власники, ймовірно, ще не знайшли цю приховану функцію.

Мур сказав, що його донька Роуз народилася, коли він керував розробкою програми Sketch, яка сьогодні є на багатьох автомобілях Ford. Застосунок Sketch – це функція, за допомогою якої пасажири можуть малювати або робити малюнки на екрані інформаційно-розважальної системи під час паркування. Мур почав шукати способи вшанувати Роуз, одночасно дивуючи інших.

“Пасхалка” доступна лише для тих, хто знає, як активувати секретну функцію”, – пояснив Мур у своєму LinkedIn. Якщо ви керуєте Ford із системою SYNC 4A, швидко торкніться верхньої частини екрана ескізної програми протягом 4 секунд і подивіться, як перед вами з’явиться малюнок червоної троянди.

“Пасхалки” стають все більш поширеними, оскільки автовиробники шукають нові способи вразити користувачів унікальними функціями та сюрпризами.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, перший електричний пікап Ford F-150 Lightning уже зʼявився в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Opel Astra: п’ять аргументів проти кросоверів

У США хочуть ввести більш суворі закони про автономні машини: що зміниться