in

Ілон Маск готується до Battery Day: перші фото нових акумуляторів Tesla з’явилися до прем’єри

Кілька днів тому глава Tesla Ілон Маск опублікував в Twitter повідомлення, в якому обіцяв показати “багато цікавого” на майбутньому заході Battery Day, який відбудеться 22 вересня. Очевидно, що головною подією стане демонстрація нових тягових батарей власної розробки. Напередодні цієї події в мережі з’явилися перші зображення елементів нових батарей компанії.

Раніше в цьому році стало відомо про те, що Tesla зайнята реалізацією проєкту Roadrunner, в рамках якого компанія розробила нову систему виробництва акумуляторних батарей для істотного здешевлення виробництва електромобілів.

Однак про нові батареї Tesla мало що відомо. Тепер же в мережі з’явилися, можливо, перші зображення, на яких зображені акумуляторні елементи виробництва Tesla. Їх опублікував ресурс Electrek, пославшись на анонімне джерело знімків, а пізніше справжність фотографій підтвердило інше джерело порталу.

Tesla як і раніше не розкриває характеристики нових елементів, але опубліковані знімки все ж дозволяють дізнатися деякі деталі. Діаметр нового елементу приблизно у два рази більше, ніж у Tesla 2170, які зараз використовуються в електромобілях Model 3 і Model Y і виробляються компанією Panasonic на заводі Gigafactory в Неваді. Збільшений удвічі діаметр елементу робить більше її обсяг в чотири рази. Якщо отриманий обсяг використовується ефективно, то можна отримати велику місткість при одночасному зниженні витрат внаслідок меншої кількості оболонок і меншої кількості елементів в пакуванні.

Раніше в цьому році Tesla подала заявку на отримання патенту на новий акумуляторний елемент з плоским електродом. Нова конструкція дозволить знизити внутрішній опір для проходження струму, завдяки чому підвищиться продуктивність.

Раніше в цьому році Tesla подала заявку на отримання патенту на новий акумуляторний елемент з плоским електродом. Нова конструкція дозволить знизити внутрішній опір для проходження струму, завдяки чому підвищиться продуктивність.

Як раніше повідомляв Autogeek, через помилку у ПЗ станції Tesla Supercharger стали безкоштовними для власників інших електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Смартфон в якості панелі приладів: німці з Novus представили електробайк за $55 000

Першу повністю електричну вантажівку Renault Trucks D Wide Z.E. запущено в серійну експлуатацію