in

Hyundai та Kia будуть заряджати європейські електромобілі: деталі нового сервісу

Hyundai та Kia вирішили розширити свій вплив на ринку електромобілів й запропонують клієнтам нову послугу.

Спільно з Digital Charging Solutions компанії запускають в Європі послугу зарядки для електромобілів.

Зарядні системи будуть представлені відразу під двома марками – Charge myHyundai та KiaCharge. 

Так, вже цієї осені в семи країнах Європи, зокрема в Італії, Польщі та Іспанії, а потім Австрії, Франції, Німеччини та Швейцарії зявляться зарядні станції KiaCharge. А ближче до кінця року скористатися послугами мережі можуть й водії у Великобританії.

Що ж стосується Charge myHyundai, то заправки цієї мережі спочатку будуть доступні у Франції, Швейцарії, Норвегії, Іспанії, Італії та Чехії . Їх відкриття очікується також ве цієї осені.

Варто зазначити, що після активації послуги клієнтам нададуть доступ до понад 160 тисяч пунктів зарядки Digital Charging Solutions – найбільшої в Європі мережа зарядних пристроїв.

Зарядити електромобіль можна буде через спеціальний додаток в електромобілях Hyundai та Kia, який підтримує як iOs, так і Android. Програми зможе запускати процес зарядки з салону автомобіля за допомогою голосового помічника навіть під час руху.

Оплачувати рахунок можна буде один раз на місяць. Проте в Charge myHyundai та KiaCharge ще не розкрили подробиці щодо умов надання своїх послуг.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Kia опублікувала тизерне зображення, на якому показані силуети семи майбутніх автомобілів корейського бренду. Всі вони будуть комплектуватися електричними силовими установками. 

За матеріалами: electrive.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Білоруський МАЗ представив першу в історії компанії електричну вантажівку

Наче космос: Hyundai формує новий підрозділ для створення автівок для надважкого бездоріжжя