in

Гоночний автомобіль Envision Racing у наступному сезоні Formula E їздитиме з двигуном від Jaguar

Jaguar та британська гоночна команда Envision Racing оголосили про співпрацю.

Партнерство зосередиться на постачанні технології силової установки і розпочнеться із початком сезону Чемпіонату світу ABB FIA Formula E 2022/23.

Jaguar постачатиме технологію двигуна колегам із британської команди Envision Racing – для встановлення у новому гоночному автомобілі Gen3, що дебютує у Formula E 2022/23. Очікується, що в автоспорті цей повністю електричний гоночний автомобіль 3-го покоління стане еталоном продуктивності та екологічності. Jaguar має і власну заводську команду Jaguar TCS Racing, що бере участь у перегонах. Із початку наступного сезону 4 гоночні автомобілі Formula E з двигунами Jaguar будуть боротися за перемогу.

Співпраця Jaguar та Envision Racing демонструє черговий крок до екологічного майбутнього: автоспорт стає все популярнішим, а вплив технологій Jaguar прокладає шлях до чистої мобільності – від спортивних перегонів до щоденних подорожей.

Jaguar планує стати повністю електричним преміальним брендом вже у 2025 році в межах стратегії Reimagine (від англ. – «Переосмислення»). У співпраці з компанією з технологій та інжинірингу Williams Advanced Engineering, Jaguar надасть Envision Racing свій новий високовольтний електродвигун, інвертор, трансмісію, систему охолодження, корпус і підвіску. У Envision Racing вважають Jaguar ідеальним партнером, адже компанія прагне прискорити перехід до автомобілів із нульовим рівнем викидів СО2 та відкрита до інновацій.

Джеймс Барклай, директор Jaguar Land Rover Motorsport, зазначив, що Envision Racing є однією з найбільш конкурентоспроможних команд у Formula E, і компанія бачить великий потенціал у співпраці.

«Jaguar був одним із наших найбільших конкурентів у Formula E після його приєднання до Чемпіонату в 2016 році. Прогресивні технології двигунів і загальна прихильність команди до програми Formula E зробили Jaguar найбільш привабливим для нас варіантом, – зазначив Сільвен Філіппі, директор Envision Racing. – Formula E серед тих видів спорту, які демонструють найшвидші темпи розвитку, надихає і хвилює нове покоління шанувальників автоспорту у всьому світі. Можливо, це найколективніший світовий вид спорту, адже ми усвідомлюємо роль, яку можемо відіграти у розв’язанні однієї з найбільших проблем нашого часу – перегонах проти змін клімату».

Jaguar та Envision Racing зосереджені на створенні екологічного майбутнього. Вони розробили нові стратегії, що базуються на проблемах змін клімату. Envision Racing COP26 встановлює новий стандарт у спорті: прокладає шлях до сталого розвитку в спортивній індустрії завдяки участі у глобальному кліматичному саміті та порушує проблему зміни клімату, демонструючи величезний вплив Formula E та автоспорту на перехід до екологічно чистої мобільності.

Як раніше повідомляв Autogeek, Formula E розглядає можливість переходу на водень. Так, існує ймовірність того, що вже за декілька сезонів у гонках будуть брати участь автомобілі на водневих паливних елементах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Samsung придбав український стартап Apostera: чим українці зацікавили південнокорейського виробника

Розгін до «сотні» за 2 с та 700 км без підзарядки: погляньте на нове електричне спорткупе Lexus