in ,

Електричний наступник кросовера Kia Sportage вперше помічений наживо (відео)

Через місяць після офіційного анонсу електричного наступника Kia Sportage у Південній Кореї помічено прототип новинки під назвою EV5. Відео за участю електрокросовера, припаркованого прямо на дорозі, опублікували у YouTube.

Судячи з видимих проміжків на кузові, перед нами все ще не серійний автомобіль, але обклеювати кузов камуфляжем, як бачимо, вважають зайвим. Оскільки прем’єра моделі на рідному ринку бренду очікується у жовтні. Терміни презентації на інших потенційних ринках не озвучуються. У перспективі Kia EV5 замінить нинішній Sportage. Ймовірно, наступником популярного в багатьох країнах паливного кросовера стане EV5 другого покоління.

До слова, ці дві моделі порівнняні за габаритами. Довжина EV5 – 4615 мм при колісній базі 2750 мм. Побудований електрокросовер на платформі E-GMP, яку використовують більшість електромобілів Kia та Hyundai.

На ринку Kia EV5 буде доступний із кількома силовими установками. Зокрема, у Китаї кросовер запропонують із одним електродвигуном потужністю 218 к.с. та тяговою батареєю ємністю 82 кВт•год. Орієнтовний запас ходу – 600 км.

Як раніше повідомляв Autogeek, виробництво електричного кросовера Kia EV6 зупинено через пожежу.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Опубліковано рейтинг найбільш ефективних електромобілів: у топі – новий Peugeot e-308 та Tesla Model 3

Електропікап Tesla Cybertruck “вдягнули” в синій піксель: що з цього вийшло