in ,

Електричний Ford Explorer відкладається на рік: в компанії пояснили затримку

Днями Ford повідомив співробітників заводу в Кельні про перенесення запуску електричного кросовера Explorer. Офіційна причина – «нові глобальні правила безпеки для трансмісії автомобіля» та бажання «вивести на світовий ринок автомобілі, що відповідають цьому новому стандарту».

Електричну версію свого самого популярного кросовера Ford представив у березні цього року. Заснований на платформі Volkswagen MEB, електричний Explorer призначений для ринку Європи. Це одна з двох моделей, які Ford розробляє разом із Volkswagen. З їхньою допомогою американський концерн розраховує повернути свої позиції в регіоні. Протягом наступних шести років Ford планує закупити у Volkswagen 1,2 мільйона платформ.

Виробництво електричного Ford Explorer на новому заводі у Кельні, Німеччина, мало розпочатися у вересні, а перші поставки на ринок планувалися у грудні цього року. Це перший виробничий майданчик американського концерну із нульовим рівнем викидів вуглецю. Також на ньому випускають Volkswagen ID.4, побудованний на платформі MEB.

За новими данними, на ринку Ford Explorer EV з’явиться влітку 2024 року, як мінімум на шість місяців пізніше, ніж очікувалося. У Європі він коштуватиме від 45 000 євро. За цю суму клієнтам пропонують сімейний електрокросовер із підключеною інформаційно-розважальною системою, особистою зарядкою та можливістю транспортування 470 літрів багажу. Від швидкісного зарядного терміналу батарея кросовера поповнюється від 10 до 80% ємності приблизно за 25 хвилин. Запас ходу – до 500 км. Максимальна швидкість – 180 км/год. Час прискорення на 100 км/год – 6,0 секунд.

Як раніше повідомляв Autogeek, Fiat розробляє доступний електромобіль Panda.

За матеріалами: Electrek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

General Motors скорочує виробництво електромобілів через нестачу акумуляторів

Аналітики змінили прогноз: Rivian стане лідером світового ринку електромобілів