in

За $27 000: Fiat розробляє доступний електромобіль Panda

Інженери Stellantis розробляють новий електромобіль, який ймовірно коштуватиме близько 27 тисяч доларів та буде називатись Panda. Вважається, що на європейському ринку новинка повинна скласти конкуренцію Dacia Spring EV. Також відомо, що італійський електромобіль вийде на ринок США, як друга модель після 500e, який незабаром буде представлений в Америці.

“Існує реальна потреба в більш доступних електромобілях”, – сказав генеральний директор Fiat Олівер Франсуа, який говорив про попит на доступні електромобілі, які традиційно коштують вище своїх аналогів з ДВЗ.

З випуском “Панди” Stellantis також буде протистояти новому натиску китайських автовиробників, які виходять на європейський ринок. Нова Panda коштуватиме нижче 500e, стартова ціна якої в Італії становить 25 450 євро. Тим часом електричний Renault 5 і майбутній VW ID.2 будуть коштувати від 25 000 євро і вище.

Хоча нова Panda може бути єдиним дешевим і життєрадісним електромобілем Stellantis, який пропонується в США, в Європі група також випустить новий e-C3 від Citroen. Щоб знизити витрати, e-C3 виготовлятимуть у Словаччині.

Франсуа зазначив, що дуже ймовірно варто очікувати “синергію” між електричним Citroen і новим Panda від Fiat. Це свідчить про те, що обидва електромобілі можуть, принаймні, мати спільні платформи, батареї та двигуни.

За попередніми даними, електричний e-C3 отримає один електродвигун потужністю 80, або 107 к.с. Компактний електромобіль можуть оснастити акумулятором ємністю 40, або 50 кВт*год від китайської компанії Svolt, які пропонуватимуть запас ходу понад 300 км.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Fiat представив гібридні версії 500X та Tipo.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий Cadillac Escalade IQ не отримав підтримку Apple CarPlay і Android Auto: названо причину

Як на Ferrari: Audi розробляє “електрифіковану” підвіску