in

Електричні Nio ET5 та EL7 розбили на п’ять зірок у Euro NCAP за новими стандартами

Електричний седан Nio ET5 і позашляховик Nio EL7 стали першими машинами, які пройшли краш-тест Euro NCAP за оновленим алгоритмом. При цьому, обидві моделі отримали п’ятизіркові оцінки.

Два автомобілі пройшли випробування, запроваджені в 2023 році. Щоб досягти високого рейтингу, нові автомобілі повинні продемонструвати покращення пасивної безпеки для пасажирів та активної безпеки для запобігання або зменшення наслідків аварії, а також мати більш розумні системи для порятунку після аварії.

Nio ET5, протестований з використанням батареї ємністю 75 кВт*год, набрав 96% для дорослих і 85% для захисту дітей. Чотиридверний седан отримав 83% балів за захист вразливих учасників дорожнього руху та 81% за його допоміжні системи безпеки.

Між тим, Nio EL7 набрав 93% за захист дорослих, 85% за дітей і 80% за вразливих учасників дорожнього руху. Обидві моделі незабаром надійдуть у продаж у Європі.

“Оскільки новий рейтинг стає жорсткішим, бути серед перших випробуваних автомобілів може бути трохи складно. Однак Nio прийняв виклик і отримав дві п’ятизіркові результати, підкреслюючи їхні великі амбіції”, – зазначив генеральний секретар Euro NCAP Міхіель ван Ратінген.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, NIO починає поставки позашляховика EC7.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Renault і Geely будуть спільно створювати гібридні силові агрегати та інноваційні ДВЗ

Електричний спортивний хетчбек MG EX4 “засвітився” напередодні дебюту в Гудвуді