in

Електромобілів – більшість: названі фіналісти нагороди “Автомобіль року в Північній Америці”

Журі північноамериканського конкурсу “Автомобіль року” оголосило фіналістів цьогорічних нагород, і всі, крім двох, електрифіковані. Окрім того, серед дев’яти фіналістів п’ять – суто електромобілі.

Фіналістів обирали із 52 транспортних засобів, які відповідають певним вимогам. У кожному сегменті представлено принаймні один електромобіль.

Цікаво, що усі три фіналісти в категорії “Автомобіль року” мають певний рівень електрифікації. Серед основних номінантів – Honda Accord, Toyota Prius і Hyundai Ioniq 6, а також Genesis GV70, Kia EV9 і Volvo EX30

У сегменті пікапів та легких комерційних авто лише один фіналіст є електричним – Chevrolet Silverado EV. Іншими претендентами на найвищі нагороди є менший Chevrolet Colorado та Ford F-Series Super Duty.

“Електромобілі знову складають більше половини наших фіналістів. Це показує, наскільки вони важливі для виробників автомобілів, а також означає, що ринок пропонує значно більший вибір для покупців автомобілів”, – сказав Джефф Гілберт, президент конкурсу.

Журі з 50 поважних автомобільних журналістів відібрало фіналістів, які у вересні відібрали 25 півфіналістів, а сьогодні кількість претендентів зменшилась до дев’яти автомобілів. Експерти роблять свій вибір на основі таких критеріїв, як інновації, дизайн, продуктивність, задоволеність водія та вартість.

Протягом наступних тижнів члени журі зроблять остаточні оцінки та віддадуть свій голос за своїх фаворитів. Переможці будуть оголошені 4 січня в залі M1 у Понтіаці, штат Мічіган.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, запуск виробництва електромобіля Audi Q6 e-tron відкладається до наступного року.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Офіційний дебют: кросовер Subaru Forester у новому поколінні перетворили на гібрид

У Volvo назвали відмову автовиробників від Apple CarPlay великою помилкою