in

Електромобілі вперше візьмуть участь у ралі класичних автомобілів Bay to Birdwood

Гонка класичних автомобілів пройде у жовтні 2022 року.

Організатори ралі класичних автомобілів Bay to Birdwood вперше за всю історію перегонів допустили до участі модифіковані електромобілі. Мова йде про машини, в яких раніше використовувалися традиційні двигуни внутрішнього згоряння.

Bay to Birdwood – щорічний захід за участю зібраних власниками автомобілів, який проходить у Південній Австралії. Заїзд стартує у прибережному передмісті Аделаїди Вест-Біч та фінішує у Національному автомобільному музеї у передмісті Аделаїд-Хіллз Бердвуд. Вперше він відбувся 1980 року. Загальна довжина дистанції – близько 70 км.

Спочатку у заході брали участь автомобілі, випущені на початку 1900-х років. З 2020 року у пробігу беруть участь вінтажні, ветеранські та класичні моделі незалежно від року випуску. Цьогоріч до них приєднаються електрифіковані машини. Зі слів організаторів ралі, перехід на електротягу не тільки не псує класичні автомобілі, а й являється найефективнішим способом продовжити їхнє існування.

Очікується що у цьорічному Bay to Birdwood візьмуть участь близько 1500 автомобілів, а парад прийдуть подивитися до 120 тисяч людей. Традиційно вони вишикуються вздовж усього маршруту раллі. Для більшої реалістичності більшість водіїв одягаються відповідно до епохи свого автомобіля.

Як раніше повідомляв Autogeek, Michelin розробить спеціальні шини нового покоління для електромобілів Hyundai.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Влада закликала українців купувати електромобілі заради збереження енергоресурсів

Британці побудували водневий суперкар Viritech Apricale – 1088 к.с. за ціною £1,5 млн