in

Електромобілі – не в більшості: Nissan покаже 30 нових автомобілів у найближчі три роки

Протягом наступних трьох років компанія Nissan оновить модельний ряд, випустивши 30 моделей згідно з бізнес-планом “The Arc”. Лише 16 з них будуть гібридними та електромобілями, а інші 14 будуть працювати з ДВЗ.

Новий план складається з кількох регіональних стратегій, у тому числі для Сполучених Штатів і Канади, де Nissan має намір представити сім абсолютно нових моделей. Тільки в США мета полягає в тому, щоб відродити 78 відсотків лінійки легкових автомобілів і представити гібриди, що підключаються до електромережі, разом із моделями родини e-Power.

Компанія Nissan залишається небагатослівною щодо своєї лінійки з 30 моделей, але, здається, вона значною мірою покладається на кросовери та позашляховики. Відомо, що п’ять нових позашляховиків будуть орієнтовані на ринки Близького Сходу, а також ще два – на Африку. Для Європи планується представити шість нових моделей і збільшити обсяг продажів електромобілів до 40 відсотків.

В Японії Nissan хоче оновити 80 відсотків свого портфоліо та випустити п’ять повністю нових моделей, щоб гібриди та електромобілі становили 70 відсотків модельного ряду. У Китаї буде запропоновано вісім гібридів і електромобілів, але лише половина з них матиме лого Nissan. За прогнозами, до 2026-2027 років електрифіковані транспортні засоби складатимуть 40 відсотків модельного ряду, а до кінця десятиліття – 60 відсотків.

Крім того, Nissan хоче скоротити витрати на виробництво електромобілів на 30 відсотків порівняно з Ariya. Компанія також працює над оновленими літій-нікель-марганцево-кобальтовими акумуляторами з 50-відсотковою вищою швидкістю заряджання та кращою щільністю енергії. Крім того, японський автовиробник розробляє літій-залізо-фосфатні батареї, щоб знизити витрати на 30 відсотків.

Бізнес-план Arc не містить жодних подробиць про потенційну співпрацю між Nissan і стартапом Fisker, що переживає труднощі. На початку місяця агентство Reuters повідомило, що дві компанії ведуть попередні переговори про угоду, причому Nissan потенційно інвестує 400 мільйонів доларів у платформу вантажівок Fisker.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, в Європі продали 100 000 Nissan обладнаних технологією e-POWER.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Плагін-гібриди шкодять довкіллю в три рази сильніше, ніж вважалось раніше: дослідження

Залишився тиждень до завершення пропозиції “Весняний фестиваль Chery”