in ,

Електромобілі BMW iX «озброяться» фінським додатком для паркування та маневрів

Застосунок додаткової реальністі для електромобілів баварської марки розробила фінська компанія Basemark.

Першим фінське програмне забезпечення для систем автономного керування отримав електричний кросовер BMW iX. Як повідомляється, воно допомагає автомобілю використовувати дані датчиків та функції комп’ютерного зору для відображення розширеної AR-інформації на екрані інформаційно-розважальної системи.

Один із плюсів такої взаємодії – більш просте та точне відображення даних навігації. Завдяки додатково реальності майбутні повороти та маневри в смузі руху відображаються на екрані «мультимедійки». Передня камера автомобіля в режимі реального часу автоматично відправляє зображення на вигнутий сенсорний екран, на якому за допомогою інтерактивних стрілок відображається напрямок руху. При цьому картка залишається видимою завдяки функції розподілу екрана.

Ще одне призначення AR-додатку – допомога у паркуванні. Він не тільки допомагає виконувати маневри та збільшує огляд, але й шукає вільне паркомісце, відображає інформацію про обмеження та тарифи на паркування.

«Додатки BMW Group з доповненою реальністю встановлюють новий стандарт досвіду, комфорту та безпеки водія. Ми раді, що провідне ноу-хау Basemark у галузі автомобільного програмного забезпечення привело до реалізації доповненої реальності, яка відповідає концепції BMW Group», – прокоментував співпрацю з BMW генеральний директор Basemark Теро Сарккінен.

Як раніше повідомляв Autogeek,

За матеріалами: Venture Beat

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Могли б конкурувати з Tesla: у Ford зробили гучну заяву про випуск електромобілів

Менший за XC90, але більший за XC60: Volvo випустить ще один електрокросовер