in

Електромобіль Volvo C40 Recharge розбили на пʼять “зірок” (відео)

Європейська програма оцінки безпеки автомобілів (Euro NCAP) відзначила повністю електричний Volvo C40 Recharge п’ятизірковим рейтингом із безпеки. Електромобіль продовжує традиції модельного ряду Volvo Cars, вкотре демонструючи головний принцип компанії – безпеку. 

Рейтинг доводить: автомобілі Volvo залишаються одними із найбезпечніших транспортних засобів. Чергова відзнака C40 Recharge доповнює низку попередніх нагород Volvo: усі доступні на ринку моделі Volvo отримали п’ять зірок у відповідних оцінках Euro NCAP.

C40 Recharge отримав високі результати під час тестування систем безпеки пасажирів та систем допомоги водію (ADAS). Інновації Volvo як визначального у сегменті бренду допомагають водію виявляти потенційні зіткнення та уникати їх, залишатися на своїй смузі. Вони також і захищають від зльоту з дороги.

«Volvo завжди прагне бути лідером у сфері безпеки,сказав Малін Екхольм, керівник Центру безпеки Volvo Cars. – Ми дотримуємося суворих стандартів у всіх наших автомобілях. Незалежно від того, який Volvo ви оберете, ви та ваші близькі керуватимете одним із найбезпечніших автомобілів на ринку».

Презентований у 2021 році, C40 Recharge є другою повністю електричною моделлю Volvo Cars. Компанія прагне якнайшвидше запустити нову родину  повністю електричних автомобілів. Це найбільш амбітний план щодо електрифікації в автомобільній галузі.

Volvo Cars стала першим виробником автомобілів, що зобов’язався здійснити повну електрифікацію свого модельного ряду. Компанія прагне вже до 2030 року виробляти лише електромобілі, а до 2025 року такі авто мають становити половину обсягу продажів Volvo. Відображаючи прагнення Volvo Cars бути лідером у сфері безпеки, майбутнє покоління моделей бренду встановлюватиме нові стандарти у цьому напрямі.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla розробляє батарею, здатну працювати 100 років, але за певних умов

Tesla невинна: водія електромобіля засудили до увʼязнення за спричинену ДТП на автопілоті