in

Електромобіль Nissan Leaf третього покоління стане кросовером: нові подробиці

Третє покоління японського електромобіля Nissan Leaf черпатиме натхнення для дизайну з концептуального купе-кросовера Chill-Out Concept, що був представлений в 2021 році.

Зазначається, що розробка третього покоління Nissan Leaf йде повним ходом, і воно готується зазнати значних змін порівняно з поточною моделлю. Фактично, новинка, яку повинні показати наприкінці наступного року, перетвориться на високопрохідний кросовер. Відомо, що його виготовлятимуть на тому ж британському заводі, який також займатиметься виробництвом електричних Qashqai та Juke.

За словами джерела в компанії, наступне покоління Leaf матиме нижчий і більш витончений профіль порівняно з Qashqai та Juke. Він черпатиме натхнення для дизайну в Ariya, а також з концепту Chill-Out, який був представлений у 2021 році.

Дизайнери Nissan вирішили уникати копіювання “незграбних пропорцій” першого та другого поколінь Leaf. Цій меті сприятиме той факт, що автомобіль матиме ту саму платформу CMF-EV, що й Ariya та Renault Megane E-Tech, а не буде побудований на платформі автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння, як минула модель.

Концепт-кар Nissan Chill-Out Concept характеризувалася гладкими та плавними панелями кузова. Він також має передню частину, де домінують світлодіодні фари, світлодіодна світлова смуга та підсвічений логотип Nissan.

Відомо, що новий електромобіль отримає нові акумулятори китайської компанії Envision. Вони повинні забезпечити на 30% більшу щільність енергії порівняно з батареями поточної моделі, що значно збільшить її запас ходу.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Nissan оголосив про випуск нових електромобілів на британському заводі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Європейські продажі електромобілів зросли на третину: названі лідери ринку

Toyota оновила водневий седан Mirai: стали відомі подробиці