in

Експеримент дня: Німецький художник возив за собою 99 смартфонів, щоб створювати фейкові затори на Google Maps

Гаджети вже давно стали невід’ємною частиною життя сучасних людей.

Щодня з їхньою допомогою ми перевіряємо новини, погоду, прокладаємо маршрути на роботу чи додому, тобто повністю впровадили їх в своє життя.

Однак чи дійсно ми момежо повністю довіряти інформації, яку надають нам гаджети. Перевірити це вирішив німецький художник Симон Векерт.

Він провів експеримент й показав, наскільки умовними можуть бути результати роботи сучасних сервісів, зокрема Google Maps.

Так, чоловік створював неіснуючі пробки, які відображалися у додатку. Для цього Векерт взяв візочок й навантажив його 99 смартфонами.

«Таким чином можна перетворити «зелену» вулицю в «червону», що позначається на теперішньому світі: машини вибирають інший маршрут, щоб не застрягти в пробці», – зазначив Векерт.

Також він підкреслив, що віртуальні сервіси, такі як Google Maps, здатні змінити життя міст в реальності.

«Карти Google фундаментально змінили наше розуміння того, що таке карта і як ми з нею співпрацюємо, які її технічні обмеження і як вона виглядає. Таким чином (як в експерименті) Google Maps вносить віртуальні зміни в реальний місто», – пояснив митець.

Варто зазначити, що для експерименту Векерт обирав практично не завантажені автомобілями вулиці. При цьому затори на карті «утворював» саме візочок зі смартфонами, тому автівки рухалися іншими вулицями.

Як раніше повідомляв Autogeek, щоб зробити місто ще більш комфортним та зручним, компанія Uber оголосила про співпрацю з міською владою Києва в рамках проекту Uber Movement.

За матеріалами: simonweckert.com

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У додатку Android Auto з’явилась можливість вимикати звуки повідомлень

Нові моделі Tesla отримали бездротову зарядку для смартфонів: як це працює