in

Дисплей 34″ та інтуітивне керування: яким буде інтерфейс в електромобілі Lucid Air

Дисплей 34" та інтуітивне керування: яким буде інтерфейс в електромобілі Lucid Air

Lucid все ближче до запуску у виробництво електромобіля Air і зараз компанія вирішила поділитись виглядом користувацького інтерфейсу автівку, відомого як Lucid UX.

Центральним елементом є 34-дюймовий вигнутий дисплей, який називається “Glass Cockpit”. Він розбитий на три різні секції та має роздільну здатність 5K.

У лівій частині дисплея розташували елементи керування автомобілем – фари, склоочисники та розморожувачі вікон. Таким чином ключові елементи управління будуть максимально легкодоступні.

Центральна секція – це високотехнологічна цифрова панель приладів. В основному вона демонструє швидкість їзди та рівень заряду. Однак при активації системи допомоги водієві DreamDrive, кластер перетворюється на “тривимірне зображення Lucid Air та інших транспортних засобів навколо нього на дорозі”.

Дисплей 34" та інтуітивне керування: яким буде інтерфейс в електромобілі Lucid Air

У третьому сегменті розмістили функції інформаційно-розважального комплексу – навігація, медіа та комунікації. В системі є Alexa від Amazon, а також Android Auto та Apple CarPlay. Користувачі також можуть отримати доступ до потокових медіа-послуг, таких як Spotify та iHeartRadio.

Внизу Air має панель, яка відображає клімат-контроль та функції сидінь.

Власникам електромобіля також буде доступний додаток на смартфон, який дозволяє “переглядати стан зарядки, перевіряти та встановлювати клімат-контроль, а також попередньо завантажувати навігаційні подорожі з будь-якого місця”.

Як раніше повідомляв Autogeek, Lucid протестував на вулицях Нью-Йорка свій флагманський електричний седан Air. Їздив на ньому Манхеттеном виконавчий директор компанії Пітер Роулінсон. Він же зробив і короткий огляд електромобіля. Як виявилось, одному з босів Lucid не все подобається в електричному флагмані.

По матеріалах: carscoops.com.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Дисплей 34" та інтуітивне керування: яким буде інтерфейс в електромобілі Lucid Air
Україна може заборонити імпорт автомобілів з ДВЗ: названо орієнтовні терміни

Україна може заборонити імпорт автомобілів з ДВЗ: названо орієнтовні терміни

Представлено проект розмитнення автомобілів через застосунок "Дія" – онлайн-калькулятор

Представлено проект розмитнення автомобілів через застосунок “Дія” – онлайн-калькулятор