in

Citroen презентували електромобіль AMI, що буде доступний від €9.90

Copyright maison-vignaux @ Continental Productions

Компанія CITROËN протягом 100 років демонструвала сміливість та творчий підхід, пропонуючи демократичний, недорогий, зручний доступ до мобільності. 

На 101-му році існування бренд запропонував нову революцію, представивши модель Ami – 100% електромобіль, створений на базі концепт-кара AMI ONE. 

Новинка AMI – це справжній прорив від інноваційного бренда, який черпає натхнення в своїх клієнтах, їхньому житті та турботі. 

В компанії наголосили, що цей невеликий електромобіль готовий відповідати на нові запити та виклики міських мандрівників, а також демонструє максимальну турботу про екологію.

Лише за рік – з моменту презентації концепту AMI ONE на Женевському автосалоні в 2019 році й до нинішнього моменту – бренд входить з ідеєю запропонувати міську мобільність для всіх. 

“Основа і ДНК CITROËN – це інновації, сміливі і несподівані рішення, оригінальні продукти і послуги”, – йдеться в повідомленні.

В CITROËN підкреслили, що ідея концепту викликала небувалий інтерес у звичайних людей, які і служать джерелом натхнення для Бренда CITROËN.

“Новинка AMI – це практичний відповідь на очікування сучасних людей. Це інноваційний транспорт для коротких поїздок: простий доступ до центру міста, мікро-мобільність для всіх, реальна альтернатива скутеру і велосипеду, суперник громадського транспорту. І все це доступно за розумною ціною – для тих покупців, хто вже живе в цифровому світі”, – наголосили в компанії.

Головні переваги AMI:

  • 100% електромобіль: нульові викиди CO2 і доступ до центру міста, безшумний і плавний рух; акумулятор заряджається всього за три години від звичайної електророзетки – як смартфон.
  • ЗРУЧНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ: маленький зовні і великий всередині – електромобіль AMI дозволяє комфортно подорожувати водієві і пасажирові в закритому і місткому сучасному салоні.
  • Індивідуальна ІДЕНТИЧНІСТЬ: оригінальний стиль та “гра” на симетрії конструкції надають AMI унікальний характер. Можливості з індивідуалізації дозволяють представити даний електромобіль в різному стилі – завдяки вибору з шести кольорових пакетів аксесуарів.
  • ПРАВА НЕ ПОТРІБНІ: у Франції подібним електромобілем можна керувати за 14 років, в інших країнах дозволено управління з 16 років – з водійськими правами або без них, новинка доступна для всіх.
  • ВСЕ ВКЛЮЧЕНО “LA CARTE”: електромобіль доступний в будь-який час і на будь-який термін завдяки комплексним пропозиціям, які розроблені для задоволення запитів всіх і кожного; ви можете взяти AMI на пару хвилин або кілька днів, купити його або скористатися кар-шерінг (орендою).

У Франції електромобіль можна взяти в оренду – лише 19,99 євро на місяць (оренда 48 місяців, початковий внесок 2644 євро, екологічний бонус 900 євро, включаючи ПДВ). Також можливий каршеринг через Free2Move: від 0,26 євро / хв (за умови щомісячної підписки за 9,90 євро без будь-яких зобов’язань).

Вартість моделі – від 6000 євро (версія Ami Ami, бонус у розмірі 900 євро, включаючи ПДВ у Франції).

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Renault показала електричну версію моделі Twingo.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: електричний болід Volkswagen ID.R поганявся на треку із суперкаром McLaren 720s

ТОП-8 пікапів на батареях, які побачать світ найближчим часом