in

Британські військові придбали зарядні станції для електромобілів на $1 мільйон: як використовуватимуть

Міністерство оборони Британії замовило 10 зарядних станцій ARC Beam Global і один трейлер ARC Mobility, які будуть встановлені на британських військових базах на Кіпрі. Це перше велике замовлення для європейського заводу Beam Global, але компанія раніше вже продала армії США “сотні” вироблених у США автономних сонячних зарядних пристроїв для електромобілів.

Станції Beam Global EV ARC, що живляться від сонячних панелей, забезпечуватимуть не тільки екологічно чисту енергію для британських військових електромобілів на Кіпрі, але й будуть живити ключове оборонне обладнання у віддалених місцях і за кордоном.

Запатентована система Beam EV ARC – це автономний зарядний пристрій для електромобілів, що працює від сонячних батарей і швидко розгортається без будь-яких додаткових конструкцій, електричних робіт і підключення до мережі. Він генерує та зберігає власну чисту електроенергію та живить до шести зарядних пристроїв.

Зарядний пристрій поміщається на стандартному паркувальному місці, його можна транспортувати. Причіп ARC Mobility Trailer використовується для переміщення станцій EV ARC.

У спеціалізованому причепі використовується гідравлічна система з дистанційним керуванням, яка дозволяє одній людині складати, транспортувати, розміщувати та розкладати системи EV ARC.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, у Volvo придумали, як можна скоротити час зарядки електромобілів на 30%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У Києві відкрилась перша зарядна станція нової мережі Е1 Epicentr: де знаходиться

Автосалони Chery запрошують на тест-драйв кросовера Tiggo 4 Pro