in

Bosch разом з IBM займуться дослідженнями з розробки потужних батарей для електромобілів

Bosch досліджуватиме спільно з IBM електронну мобільність та квантові обчислення. 

Bosch вже має конкретні приклади використання електронної мобільності, у яких квантові комп’ютери незабаром матимуть вирішальну перевагу над звичайними комп’ютерами.

Щоб краще дослідити цю сферу в Bosch заручилися підтримкою IBM Quantum Network. Це система компаній, до якої входять стартапи, дослідницькі центри та навчальні заклади. 

Як пояснюють в Bosch, більшість матеріалів для паливних елементів, акумуляторів, електроприводів і передових датчиків мають висококорельовані електрони, й класичні комп’ютери не можуть точно розрахувати властивості цих матеріалів. Саме для цього IBM і Bosch хочуть розробити надійні та потужні квантові алгоритми.

Партнери вже розпочали роботу, заклавши основу для алгоритмів і робочих процесів, які дозволяють розробляти обчислювальні матеріали для галузевих матеріалів на квантових комп’ютерах. Перші результати є багатообіцяючими, стверджують в Bosch.

Такі дослідження Bosch проводить вже певний час й запевняє, що вже має певні результати в дослідженнях щодо нових матеріалів для більш потужних батарей.

«Навіть прості моделі реальних матеріалів, як правило, швидко стають непридатними для симуляції класичними комп’ютерами. Тому співпраця Bosch з IBM у дослідженнях квантових обчислень є настільки важливою. Ми працюватимемо разом над вирішенням широкого кола проблем матеріалознавства в галузі електромобільності, відновлюваних джерел енергії та сенсорних технологій», – заявили в IBM.

Варто зазначити, що використання квантових обчислень стає все більш поширеним. Цим вже займається компанія VW у співпраці з Xanda, щоб вдосконалити матеріали для акумуляторів, однак поки у довгостроковій перспективі.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Hyundai оголосила про співпрацю з IonQ, лідером в області квантових обчислень із захопленими іонами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Майже 440 км без підзарядки: новий електричний кросовер BMW iX1 оцінили від €55 000

Як виглядатиме воднева вантажівка HVS: британський стартап показав перші зображення