in

Без заторів та з вітерцем: в “Укрпошті” анонсували кур’єрську доставку на електросамокатах

Найближчим часом Укрпошта планує запустити кур’єрську доставку на електросамокатах.

Наразі компанія вже проводить відповідні тести, в яких задіяні електросамокати «LikeBike».

«Поетапне оновлення послуг кур’єрської доставки ми запустили ще минулого року. Для цього поповнили автопарк спеціалізованими авто, посилили диспетчеризацію, програмні продукти, оновили систему мотивації кур’єрів. Для подальшого розвитку та вдосконалення послуги – тестуємо використання електросамокатів», – наголосив генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

В компанії вважають, що така доставка буде максимально зручною як для клієнтів, так і для працівників, адже наразі кур’єри Укрпошти доставляють товари пішки та на авто.

А от електросамокати можуть перевозити посилки вагою до 150 кг, при цьому розвиваючи максимальну швидкість – до 60 км/год. При цьому, кур’єри не будуть стояти у заторах, а такий вид транспорту не буде негативно впливати на екологію.

Тестуємо електросамокати для кур'єрської доставки

Ви вже точно чули про те, що Укрпошта тестує електросамокати для кур'єрської доставки, але на правах п'ятниці і генерального директора прорекламую ще тут:)Будьте з нами😉 І класних вихідних!Дякую Citrus.ua

Опубліковано Igor Smelyansky – Ігором Смілянським Пʼятниця, 20 вересня 2019 р.

Як раніше повідомляв Autogeek, німецький концерн BMW у співпраці з компанією Micro Mobility Systems створив електричний самокат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

“Вбивця” Tesla: BAIC Beijing EU7 зможе проїхати 450 км без підзарядки і коштує $22500

Конкурент Porsche 911: Електричний спорткар Jaguar F-Type матиме середньомоторну побудову