in ,

Автомобілі бренду Chery увійшли до ТОП-4 українського ринку нових легковиків

Жовтень 2021 року став історичним для команди «Сі Ей Автомотів» – бренд Chery зайняв четверту сходинку серед лідерів автомобільного ринку в нашій країні з результатом у понад 500 автомобілів та часткою ринку у 6,1%.

Загалом цей рік став дійсно проривним для бренду Chery в Україні, бренд стабільно закріпився у топ-10 за продажами нових автомобілів, нарощуючи як кількість проданих авто, так і частку ринку.  

Головним чином це сталося за рахунок ключових переваг Chery в Україні: широкого вибору сучасних кросоверів та оптимального співвідношення «якість-комплектація-ціна».

Бренд готовий відповідати за якість своїх автомобілів, на всі нові автомобілі що виводяться на ринок України діє розширена гарантія від виробника – 5 років авто 150 000 кілометрів, залежно від того, що настане раніше. 

Головним бестселером на українському ринку для бренду залишається компактний кросовер Chery Tiggo 4, який було презентовано рівно рік тому, в жовтні  минулого року.

Це першокласно оснащений автомобіль, що розташовується на перетині В-SUV і С-SUV класів та вирізняється яскравою зовнішністю.

Дизайн цього авто став по-справжньому стильним, а комплектація кросоверу більш збалансованою – список опцій, доступних до замовлення, було оптимізовано, що позитивно позначилося на ціні.

При цьому широкий список систем безпеки, опції комфорту і сучасна мультимедійна система з 9″ сенсорним екраном є у всіх комплектаціях.

Напрочуд виважений автомобіль, що вже знайшов велику кількість щасливих власників в Україні.

У жовтні Chery Tiggo 4 зайняв 5 місце у рейтингу найбільш продаваних авто.

Автомобілі Chery стають ще доступніше із оновленою, ще більш вигідною, кредитною програмою «Chery Експрес Кредит».

Ця програма діє на придбання усього модельного ряду бренду в Україні, від компактного кросоверу Chery Tiggo 2 до повнорозмірного семимісного флагману – Chery Tiggo 8.  

Головними перевагами програми для клієнта є комфортний перший внесок, лише від 20% вартості авто, зі строком кредитування до 7 років та дуже вигідна річна ставка від 0,01% до 6,69%, щомісячні комісії відсутні.

Тож встигніть скористатись вигідними умовами від «Chery Експрес Кредит» Строк дії пропозиції регламентовано з 24.09.2021 по 31.12.2021 р., а кількість автомобілів обмежена. 

А вже незабаром в Україні буде презентовано Chery Tiggo 2 Pro, вже другого представника Pro-сімейства, з повністю новим дизайном автомобіля ззовні та, найголовніше, в інтер’єрі. Авто отримає значну кількість сучасних систем, як безпеки так і розваги, великий екран мультимедійної системи та ще більш приємні матеріали в салоні. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Renault Megane E-Tech отримає нову мультимедіа систему на Android Automotive від LG

Яким буде перший австрійський електричний шутінг-брейк за €49900: зʼявилися зображення