in

5 вагомих переваг електробусів, без яких не можливе файне майбутнє

Транспортні засоби з низьким рівнем шкідливих викидів завойовують все більшу прихильність.

І йдеться не лише про легкові електромобілі, а й про будь-який вид транспорту, зокрема, електробуси.

Поки що ще невелика кількість автовиробників випускають цей вид транспорту, однак все ж вони є, й все більше міст віддають перевагу електробусам.

Причин переходити на електробуси є досить багато. Про деякі з них розповіли в компанії Austin Energy, яка вирішила вивести в Остін нові електричні автобуси на початку наступного року й зробити місто більш чистим та здоровим місцем.

Головною перевагою електробусів є нульові викиди – тобто, ні шкідливого смогу від вихлопних газів, ні забруднення повітря. А чим менше викидів, тим чистіші повітря, вода та земля.

Важливим є й сам процес виробництва електробусів, а також цикл їхнього життя. Так, у них менше відходів – використання меншої кількості масел, рідин та теплоносіїв означає зменшення кількості відходів. Це не тільки полегшує технічне обслуговування, а й означає зменшення забруднення місцевих водних шляхів.

Ще однією перевагою можна назвати те, що електробуси дуже тихі. Тобто не чути звуку мотора, що, погодьтеся, досить добре для людей як всередині транспортного засобу, так і поза ним.

Також не треба забувати і про те, що електробуси виділяють менше тепла. Тобто у спекотні дні з електричним автобусом на зупинці буде прохолодніше і комфортніше.

Як раніше повідомляв Autogeek, конструктори бюро «Автомобільної компанії «Богдан Моторс» розробили нову модель електробуса.

За матеріалами: capmetroblog.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Кінець монополії Apple: Android Auto з’явиться в автомобілях BMW вже з наступного року

Відео дня: яким буде перший електричний квадроцикл Tesla Cyberquad