in

4 варіанти батарей: Bollinger розсекретив свій електричний фургон

Bollinger Motors вирішив не залишатись осторонь від розробки електричних фургонів для доставки і показав, як буде виглядати концепт.

Модель від Bollinger отримала ім’я Deliver-E і надійде у виробництво не раніше 2022 року.

“Ми зібрали всі свої знання в області електрифікації і застосували їх до автомобілів класу доставки. Наш фургон дозволить бізнесу економити та зменшити рівень забруднення навколишнього середовища”, – зазначив генеральний директор бренду Роберт Боллінгер.

Електромобіль отримає передній привід та буде сконструйований відповідно до класів 2B, 3, 4 та 5. У кожному з класів відповідно буде і нижча вартість фургону у порівняння з паливними моделями.

Майбутні власники зможуть вибрати бажану батарею серед варіантів на 70, 105, 140, 175 та 210 кВтгод. Також варіюватиметься і довжина колісної бази.

Bollinger заявив, про великий діапазон пробігу на одному заряді, але конкретних цифр поки не озвучив.

В Deliver-E використають ті самі основні компоненти, що і в інших автомобілях бренду. До них належать двигуни, акумулятори, інвертори та редуктори. Всі вони інтегровані в нову платформу з високоміцною сталевою рамою, “створеною для задоволення конкретних потреб вантажних фургонів”.

Як раніше повідомляв Autogeek, стартап Bollinger Motors розширює свою лінійку й презентував повнопривідне шасі. Технологія отримала назву Bollinger B2 Chassis Cab або просто B2CC. 

По матеріалах: carscoops.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Оновлена “прошивка”: електромобіль Tesla навчили дотримуватися швидкісних обмежень згідно дорожніх знаків

Лікар в електромобілі Tesla на автопілоті зіткнувся з автівкою поліції: дивився фільм за кермом