in

$100 млн штрафу: в США вводять покарання за приховування інформації про ДТП з автопілотами

У США посилять контроль за автономними транспортними засобами.

Влада США має намір відстежувати кожен інцидент за участю автономних транспортних засобів. Їх виробники та користувачі зобов’язані повідомляти про всі випадки аварій, що сталися при використанні систем автономного водіння в Національне управління безпекою руху на трасах міністерства транспорту (National Highway Traffic Safety Administration, NHTSA).

Підконтрольними стають як повністю автономні транспортні засоби, так і автомобілі з «напіавтономними» системами управління, такими як асистент рульовому управлінні (DSR) або автоматичне утримання смуги руху. Таким чином, в зоні уваги американської влади опинилися Tesla зі своїм автопілотом і компанії, які реалізують пілотні програми автономного водіння – Waymo, Zoox, Cruise та інші.

«Зібрані дані допоможуть визначити потенційні проблеми безпеки та негативні впливи, що виникають в результаті експлуатації передових технологій на дорогах загального користування, а також підвищити прозорість», – йдеться у офіційному прес-релізі NHTSA.

Звіт повинен бути відправлений до NHTSA протягом одного дня після аварії, з подальшим оновленням інформації протягом 10 днів. Також передбачені щомісячні звіти про аварії та їх регулярне оновлення.

За несвоєчасну відправку звіту передбачено штраф у розмірі $22 992 за кожен день затримки. Максимальна сума штрафу перевищує $100 млн.

Як раніше повідомляв Autogeek, Panasonic продала всю свою частку в Tesla, заробивши мільярди доларів на акціях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Geely та Apple готові співпрацювати над створенням електромобілів: заява керівництва китайської компанії

Нові електромобілі Mercedes EQA та Mercedes EQC будуть представлені в Україні 8 липня: усі подробиці