in ,

Зрада чи перемога: новий прототип електропікапа Tesla Cybertruck отримав звичайні дзеркала замість камер (відео)

Tesla вивела на тести новий прототип електричного пікапа Cybertruck.

Відео з випробувань пікапа в аеропорту Касл у центральній Каліфорнії, за декілька годин їзди від заводу Tesla у Фремонті опублікувало видання Electrek. Судячи з кадрів, на яких пікап виконує розвороти, розробники тестують систему управління задніми колесами, появу якої три місяці тому анонсував голова компанії Ілон Маск.

Але найцікавіше, що у нового прототипа з’явилися традиційні бічні дзеркала заднього виду, яких не було у шоу-кара 2019 року та більш ранніх зразків. Хоча раніше Маск стверджував, що серійна версія Cybertruck зовні не буде відрізнятися від концепта, в якому функцію дзеркал виконували камери. Щоправда, на відео видно не самі дзеркала, а тінь від них і тільки під певним ракурсом. Цілком ймовірно, Tesla не вдалося «обійти» вимогу про обов’язкову наявність бічних дзеркал, чинну практично у всіх країнах світу, в тому числі й у США.

Як нещодавно повідомили у компанії, серійне виробництво Tesla Cybertruck почнеться у 2023 році на новому заводі в Техасі, будівництво якого наразі не завершено. Хоча спочатку товарні пікапи були обіцяні наприкінці 2021 року. Tesla навіть відправила обраним клієнтам листи-повідомдлення про початок виробництва. Першими на конвеєр планували поставити базову і двомоторну модифікації, вартістю $39 900 та $49 900 відповідно. Тримоторна версія за $69 900 повинна вийти пізніше.

Як раніше повідомляв Autogeek, від Tesla вимагають відкликати електромобілі.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Наступне покоління Nissan Leaf стане компактним кросовером: інсайд від топ-менеджера компанії

Легендарний Land Rover Defender відродять у водневій версії за допомоги Hyundai