in

Знищено 3700 машин: опубліковані вражаючі фото наслідків пожежі на поромі, що перевозив електромобілі

Smoke rises from burning cargo ship Fremantle Highway at sea off the Netherlands, July 28, 2023. Dutch Coastguard/Handout via REUTERS

Наприкінці минулого місяця паром Fremantle Highway з автомобілями на борту, що прямував до Сінгапуру, було знищено жахливою пожежею, яка забрала життя члена екіпажу і знищила близько 3700 машин.

Рятувальники, що боролись з пожежею, опублікували нові зображення її наслідків. Фото дозволяють нам поглянути зсередини на руйнування, які залишила після себе пожежа. Судячи з фото, кілька автомобілів від високої температури перетворились на попіл. Судячи по лінії даху та залишкам розташованого позаду двигуна, автомобілі на передньому плані – Porsche 911.

Також бачимо понівечені Porsche Taycan. На іншому зображенні показані згорілі кузови 5-дверних моделей Mini Cooper.

За даними інсайдерів, на борту парома знаходилось близько 3700 автомобілів, більша частка прийшлась на Mercedes-Benz та BMW. Загалом, судно було розраховане на перевезення близько 6000 автомобілів.

За словами рятувальників, причиною займання став акумулятор електромобіля. Спочатку вважалося, що на борту було всього 25 електромобілів, але в пізніших повідомленнях говорилося, що судно перевозило 498 машин з тяговими акумуляторами.

Пітер Бердовскі, генеральний директор рятувальної компанії Boskalis, повідомив, що на чотирьох нижніх палубах корабля знаходиться близько 1000 непошкоджених транспортних засобів, які ідеально збереглись. Але дилери та покупці, які чекають на ці автомобілі, більше ніколи їх не побачать. За попередніми оцінками, загальна сума збитків перевищує 330 мільйонів доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричний Rivian R1S став найбезпечнішим позашляховиком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Вперше на електромобілі: король дрифту Кеїчі Цучия покаже майстер-клас на Hyundai Ioniq 5 N

$309 000 і очікування 5 років: Faraday Future доставила перший електромобіль клієнту