in

Знаки, розмітка і не тільки: в Києві ухвалили нові правила встановлення зарядних станцій для електромобілів

13 червня 2024 року Київська міська рада ухвалила рішення, відповідно до якого земельні ділянки для розміщення МАФів, зарядних станцій, поштоматів та терміналів відтепер здаватимуться в оренду через онлайн-аукціони “Прозорро.Продажі”.

Зазначається, що перші ділянки для оренди будуть доступні у Печерському районі. Термін оренди складатиме 5 років з можливістю продовження.

“Зарядним станціям – нові правила! І знаки, розмітку та виконання закону про доступ до зарядних станцій! Нарешті”, – зазначила Анна Зарудна, представник “Прозорро.Продажі”.

За її словами, команда “Прозорро.Продажі” вже готує інформаційно-освітню компанію для нових учасників аукціонів з встановлення зарядних станцій.

“Де ловити лоти, як брати участь в аукціоні, як не загубитися в процедурах і процесах. Вже дуже скоро! Не перемикайтесь”, – додала вона.

Взяти участь в онлайн-аукціонах з оренди ділянок від “Київ.Прозоро” зможе кожен охочий, зареєструвавшись на одному з акредитованих в системі “Прозорро.Продажі майданчиків”. Уся інформація про хід та результати аукціонів, на яких Київ здаватиме в оренду ділянки для розміщення тимчасових споруд, буде доступна для всіх охочих у публічному модулі аналітики bi.prozorro.sale.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, на трасі Київ-Одеса відкрився унікальний зарядний хаб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Україні розпочались продажі кросовера KG Mobility Torres: названо ціни та версії

У складі дев’ятиразового переможця Кубка конструкторів: український пілот дебютує у “Формулі”