in

“Зелений коридор” у дії: Україну та Європу поєднає мережа з 19 електрозаправок

В Івано-Франківську в рамках проекту «Транскордонна зелена транспортна мережа» встановлять три зарядних станції для електромобілів.

В цілому проект передбачає придбання та встановлення 19 зарядних станцій.

В проекті, крім Івано-Франківська, задіяні ще чотири міста, проте не українських. Це Бая-Маре (Румунія), Ньїредьгаза (Угорщина) та Міхаловце (Словаччина).

За словами начальника управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради Ігоря Попадюка, зарядні станції встановлять протягом року.

Бюджет проекту для України складає 150 тисяч євро, 61 тисячу отримає, зокрема, Івано-Франківськ.

«Тішимось, що виграли грантовий проект. Часто питають, для чого потрібні партнерські міста. От, власне, для таких проектів. Бая-Маре і Ньїредьгаза – наші побратими. Надіємось, що Міхаловце теж стане нашим партнером. Об’єднує хороша справа, в ця ініціатива дійсно дуже хороша. Для нас велика відповідальність – здійснити цей проект. Дякую партнерам, які долучились, зокрема міста нашої області: Яремче, Долина, Коломия, Надвірна», – зазначив міський голова Руслан Марцінків

Також він наголосив, що проект спрямований на встановлення мережі заправок, які дозволять їздити на електромобілях не тільки містом, але й подорожувати за кордон.

Варто зазначити, що електрозаправки в Івано-Франківську встановлять в туристичних місцях та точках креативної економіки. Зокрема, на «Промприладі», Калуському шосе та біля театру кіно «Люм’єр».

Окрім того, в рамках проекту відбудеться міжнародний пробіг на електромобілях, участь в якому візьмуть представники чотирьох країн-партнерів.

Завершиться пробіг в Івано-Франківську масштабним форумом сталої електромобільності.

Як раніше повідомляв Autogeek,  Кабінетом Міністрів України (зокрема, Мінекоенерго та Мінінфраструктури) внесені зміни до двох постанов КМУ від 4 квітня 2001 р. № 332 та від 26 грудня 2011 р. № 1399″, які розширюють можливості використання електромобілів та гібридних автомобілів для державних органів, установ та організацій.

За матеріалами: martsinkiv.if.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Електрокросовер Audi e-tron в Україні отримав найнижчу ціну у світі: стартували офіційні продажі

Фото дня: як культові ретро-автівки отримують нове електричне життя