in

“Зелена хвиля”: У Києві встановлять нові дорожні знаки, щоб поліпшити трафік

На вулицях Києва комунальники встановлять нові дорожні знаки.

Це будуть таблички “Зелена хвиля”, які доповнять дорожніми 5.30 “Рекомендована швидкість”. З’явитись на столичних вулицях вони мають вже з наступного понеділка, 10 лютого.

“На магістральних вулицях, де світлофорні об’єкти працюють у режимі координованого керування, ми встановимо таблички “Зелена хвиля” разом з дорожніми знаками 5.30 “Рекомендована швидкість””, – йдеться в повідомленні.

В Центрі організації дорожнього руху зазначили, що таким чином учасники дорожнього руху будуть отримувати інформацію про маршрути “зелених хвиль”, по яких рухаючись з максимальною дозволеною в місті швидкість 50 км/год можна постійно проїжджати на “зелений” і не стояти на “червоному” світлі світлофора.

“Всі маршрути “зелених хвиль” впроваджені для швидкості 45-50 км/год, яка відповідає рекомендованій швидкості в містах згідно з ПДР. Нові дорожні знаки встановлюємо на численні прохання водіїв. Сподіваємося, це сприятиме дотриманню швидкісного режиму та поліпшенню трафіку в місті”, – додали в Центрі організації дорожнього руху.

Як раніше повідомляв Autogeek, Кабінет Міністрів України прийняв постанову про впровадження електронного посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. А також підтримав проект закону про спрощення процесу присвоєння та видачі номерних знаків. 

По матеріалах: facebook.com/kyivtrafficmanagement.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Нові моделі Tesla отримали бездротову зарядку для смартфонів: як це працює

Відео дня: водій Tesla “дав кута” у режимі Dyno Mode та влетів у огорожу