in

Замість випуску машин: Toyota почала вирощувати полуницю та помідори

Автовиробники з переходом на виробництво електромобілів починають впроваджувати “зелені” ініціативи. Деякі заводи вже використовують відновлювані джерела енергії, виробляють автомобілі з деталями із переробленого пластику тощо. Дві фабрики Toyota застосували інший підхід до екологічності, використовуючи тепло та викиди CO2 для вирощування полуниці та помідорів чері.

У квітні 2022 року фермери допомогли автовиробнику створити експериментальну теплицю на його заводі в Каміго для вирощування полуниці, де виробляються двигуни для Toyota Crown та моделей Lexus.

Полуницю та помідори чері, вирощені на фермах, безкоштовно пропонують у їдальнях. Зазначається, що японський автовиробник хоче використати свій досвід, щоб побачити, як він може допомогти сільському господарству у створенні ефективних сільськогосподарських систем.

Зазначається, що Toyota вирощує свої плоди, використовуючи рожеві світлодіоди. Компанія прибрала зелений відтінок з теплиць, надавши вогням унікального кольору. Насправді зелені тони не потрібні для фотосинтезу.

Японська компанія – не єдиний автовиробник, який вивчає нові способи скорочення викидів. Раніше цього року Stellantis оголосила про підписання угоди з Vulcan Energy Resources щодо вивчення використання геотермальної енергії на одному зі своїх заводів.

Aston Martin також оголосив про досягнення вуглецево-нейтрального виробництва на двох підприємствах. Компанія реалізує амбітний план щодо досягнення нульових виробничих операцій до кінця десятиліття.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota розробляє водневий всюдихід для Місяця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Abarth 600 стане другим “гарячим” електромобілем бренду: що про нього відомо

Проблема повторилась: електромобілі Ford Mustang Mach-E знову гріються та “глохнуть”